Automatizácia je dokonalá vec, ktorá zvyšuje efektivitu práce ľudí v mnohých spoločnostiach. Bez multifunkčných strojov by to však nebolo možné. A aj tlačiareň sa k jedným z nich rozhodne radí. Poďte si ju preto spolu s nami do svojej firmy alebo pracovne vybrať.

Zvýšte efektivitu svojej práce dobrou tlačiarňou
Zvýšte efektivitu svojej práce dobrou tlačiarňou (zdroj: unsplash.com)

Atramentová alebo laserová?

Ak sa rozhodujete pre novú tlačiareň, bude vás určite zaujímať jej výkon. Ten je ale vo veľkej miere závislý najmä od toho, aký typ náplne si zvolíte? Laserové tonery sú výkonnejšie, ani atramentová tlačiareň však nie je na škodu. Pre väčšie využitie a výkon v kancelárii vám však odporúčame vybrať si model, do ktorého si náhradné cartridge HP 301 v XL balení kúpite bez najmenších problémov.

Uprednostnite multifunkčné zariadenia

Tlač nie je jediná služba, ktorú vo svojom podnikaní využijete. V moderných modeloch je vysoko cenený aj skener, kopírka alebo fax. Aby ste si však nezaplnili priestor množstvom techniky, vyberte si multifunkčné zariadenie, pomocou ktorého vybavíte všetko na jednom mieste. A nezabudnite si aj tu výkon tlačiarne poistiť dostatočne veľkou náplňou HP 300.

Nepodceňujte pripojenie

Funkčnosť tlačiarne a pohodlnosť jej použitia v praxi znamená aj jednoduchosť v jej ovládaní. Tú zabezpečuje nielen displej, ale aj prepojenie s ďalším zariadením. USB konektor alebo Bluetooth rozhranie však už nie sú jediné služby. Maximálny komfort vám zaistí aj prepojenie tlačiarne cez Wi-Fi.

Vyhnete sa množstvu zbytočných káblov a môžete ovládať tlačiareň aj priamo z mobilu. Aby bol ale výsledok tlače maximálne uspokojivý, nemali by ste podceňovať ani výber papiera a jeho kvalitu. Rovnako sa však neoplatí zanedbať ani údržbu zariadenia.

Komerčný článok